+ 48 (32) 218 94 42
grazynafuchs@op.pl
Ruchu Oporu 203  /  Bojszowy Nowe

O mnie

Działam od 1999 roku, dokładnie 1 października zarejestrowałam firmę „Fuchs Grażyna Korepetycje” – która do dziś cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów oraz ich rodziców. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu królowej nauk zarówno w szkole, jak i na korepetycjach.

Korepetycji udziela młoda, zdolna kadra, każdego dnia poszerzająca swoją wiedzę i umiejętności. To pasjonaci w swoich dziedzinach, chętnie pomagający we wszystkich problemach edukacyjnych. Szeroki zakres posiadanej wiedzy pozwala na pomoc i rozwiązanie każdego zagadnienia. Zaliczają się do niej, nie tylko studenci czy nauczyciele, ale również czynni egzaminatorzy Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Wszyscy są jednak ekspertami w swoich dziedzinach. Pracownicy są absolwentami uczelni wyższych, kierunków powiązanych z nauczanym przedmiotem.

Przygotowujemy uczniów od szkoły podstawowej aż po studia. Maturzystów przygotowujemy zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Prowadzimy zajęcia na poziomie akademickim, zarówno dla uczelni humanistycznych, jak i technicznych. Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w grupie . Grupa – 20 zł/h | Indywidualne – 30/50 zł/h

Najlepsza kadra, wysoki poziom nauczania, wyposażenie oraz atmosfera, w jakiej odbywają się zajęcia, już od lat przyciągają młodych zdolnych – Dołącz do nich! Najlepszą reklamą dla firmy są jej klienci. Zaufało nam wiele osób. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami uczniów na stronie oraz polubienie naszego fanpage`u na Facebooku. Jesteśmy legalnie działającą firmą. Sprawdź nas!

O mnie